Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn CNC - możliwość przyuczenia

"Veyna" - Weyna i S-ka Spółka JawnaO firmie

3 4004 600 brutto / mies.
  • Szubińska 14
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

"Veyna" - Weyna i S-ka Spółka Jawna

Szubińska 14

Toruń

Od wielu lat firma VEYNA produkuje wypełnienia aluminiowe i PVC do drzwi zewnętrznych, przez co jest znanym partnerem wielu firm budowlanych i producentów stolarki aluminiowej i PVC. Jesteśmy w tej chwili liderem na rynku polskim jeśli chodzi o firmy ze 100% kapitałem polskim. Rozwijamy sprzedaż do Niemiec i Francji.

Więcej informacji na www.veyna.eu.

Opis stanowiska:

  • prosta obsługa plotera frezującego cnc,
  • dobór właściwych parametrów obróbki w zależności od materiału i narzędzi,
  • wstępna kontrola jakości wykonanych detali,
  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi.

Wymagania:

  • Istnieje możliwość szkolenia dla osób z mniejszym doświadczeniem,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami mierniczymi,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • dyspozycyjność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • mile widziany ukończony "kurs programowania maszyn cnc" (niekonieczny).
  • sprawność manualna

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, od 2600 netto do 3000 netto,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • stabilne zatrudnienie w młodym i dynamicznym zespole w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • szansę rozwoju oraz zdobywanie nowych doświadczeń oraz poznanie innowacyjnych rozwiązań,
  • możliwość szkolenia i poznawania najnowszych technologii wytwarzania,
  • możliwość płatnych nadgodzin,
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne