Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn CNC

ALINOX SP. Z O.O.O firmie

  • Partyzantów 7, Mysłowice
    Mysłowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

ALINOX SP. Z O.O.

Partyzantów 7

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • obsługa obrabiarek zarówno sterowanych numerycznie jak i konwencjonalnych

  • przygotowywanie towarów do obróbki

  • współpraca z działem technologicznym

  • bieżące wyjaśnianie wszelkich nieprawidłowości

  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów

  • uczestnictwo w inwentaryzacji

  • współpraca z innymi działami oraz inne czynności zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • umiejętności czytania rysunku technicznego

  • umiejętności obsługi komputera (Office, Outlok itd.)

  • sprawnej organizacji pracy

  • umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi typu: miara, suwmiarka, kątownik

  • doświadczenia w obsłudze maszyn CNC, lub gotowości do przyuczenia

  • umiejętności analitycznego myślenia

  • samodzielności w działaniu, dokładności, rzetelności oraz odpowiedzialności za wykonane detale

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • dyspozycyjności

  • gotowości do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym

To oferujemy

  • ciekawą pracę w nowoczesnej firmie

  • stabilne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • przyjazną atmosferę pracy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

  • niezbędne narzędzia pracy

  • multisport

  • ubezpieczenie grupowe dla pracowników ich rodzin

  • benefity socjalne

  • ubezpieczenie Medicover

  • całoroczne, bezpłatne obiady

Spółka Alinox powstała w 2007 roku. Jako międzynarodowy dystrybutor oraz producent dostarczamy na rynek materiały wykonane z aluminium, stali, stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych, miedzi, brązu, mosiądzu, ołowiu oraz tytanu w odmianie komercyjnej oraz przeznaczonej dla przemysłu lotniczego.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.