Logo Pracuj.pl

Operator Maszyn CNC – Narzędziowiec

ELEKTRO MEDO firmie

4 500–10 000
brutto / mies.
  • Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    7:00-15:00, 7-21
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa frezarek CNC i/lub tokarek CNC
  • Ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy maszyn
  • Praca z rysunkiem technicznym i narzędziami pomiarowymi
  • Dobór narzędzi i właściwych technologii oraz parametrów
  • Praca z małymi tolerancjami.
  • Kontrola jakości wykonanego produktu

Nasze wymagania

  • Min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość i doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC trzy- lub pięcioosiowych w tym obsługa z pulpitu

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania CAM np. Solid CAM, NX CAM minimum w stopniu podstawowym
  • Znajomość budowy form wtryskowych lub wykrojników,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w narzędziowni form wtryskowych.
  • Znajomość maszyn obsługi maszyn do elektroerozji EDM

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Udział w tworzeniu innowacyjnych produktów
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym, szkolenia wewnętrzne, oraz zewnętrzne, dofinansowanie podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Wsparcie przyjaznego i życzliwego zespołu
  • Ciekawą pełną wyzwań pracę oraz dużą swobodę działania
  • Pracę w młodym, ambitnym i dynamicznym zespole
  • Pracę z rozpoznawalną w branży marką,

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Elektro Med to nowoczesna firma, specjalizująca się w diagnostyce histopatologicznej. Od 25 lat dostarczamy rozwiązania do zakładów i pracowni patomorfologii w całym kraju. W 2020 roku rozpoczęliśmy działalność produkcyjną, dzięki czemu mamy bezpośredni wpływ na proces wytwórczy wyrobów i kontrolę ich jakości. Dynamiczny rozwój firmy przyczynił się także do utworzenia w 2021 roku własnego Centrum Badawczo-Rozwojowego a także produkcji produktów będących wynikiem pracy naszego Centrum B+R.

Aktualne oferty pracodawcy
RD-1-2023

Operator Maszyn CNC – Narzędziowiec, Niepołomice