Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn CNC

LUPA Personal GmbH & Co.KGO firmie

  • Niemcy – Saterland-Scharrel, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!
Operator maszyn CNC - bez znajomości j.niemieckiegoNumer ref.: OP-CNC/DE/2021
Zakres obowiązków:
  • obsługa, kontrola i nadzór nad maszynami CNC– frezarki i krawędziarki
  • kontrola jakości wykonanych produktów
  • usuwanie usterek
  • stawka: 10,50 euro brutto/h + 35,00 euro netto diety dziennej
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
  • samochód na wyjazd
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
Oferujemy:
  • umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
  • do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
  • mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
  • zakwaterowanie
  • dodatek urlopowy i świąteczny
  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
  • odzież roboczą
  • płatny urlop od 24 dni w roku

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia za pomocą przycisku.

Ogłoszenie archiwalne