Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn CNC

Engcon Poland

  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Cisowa 15

Niepruszewo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Obróbka spawanych konstrukcji stalowych za pomocą maszyn CNC (Heidenhain, Fanuc)

  • Dobór odpowiednich narzędzi oraz parametrów w procesie obróbczym

  • Ustawianie, mocowanie, konfiguracja i kalibracja maszyn CNC i akcesoriów, które mają być używane w procesie produkcji

  • Sprawdzanie wymiarów wytworzonych produktów i wykonywanie korekty błędów

  • Programowanie maszyny CNC na podstawie dokumentacji powierzonej, zgodnie z wymogami technologicznymi i jakościowymi – jeżeli jest to konieczne

  • Produkcja jednostkowa, małoseryjna

  • Współpraca z konstruktorami oraz działem jakości

  • Dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek na miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane techniczne o profilu obróbka skrawaniem

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz znajomość narzędzi do obróbki skrawaniem

  • Gotowość do pracy w trybie dwuzmianowym

  • Wysoka jakość pracy, samodzielność oraz umiejętność pracy w grupie

  • Systematyczność i dokładność

  • Umiejętność kreatywnego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów, postawa „CAN DO”

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

engcon Poland Sp. z o.o. przedsiębiorstwo produkcyjne z siedzibą w Niepruszewie (okolice Poznania) będące częścią szwedzkiej grupy engcon Holding AB, lidera w branży produkcji kompleksowych rozwiązań dla koparek.

Przewiń do profilu firmy