Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn CNC (PE)

MAZOP Group S.A.

  • św. Tomasza 4, Brwinów
    Brwinów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

św. Tomasza 4

Brwinów

Twój zakres obowiązków

  • ustawianie i obsługa obrabiarek do obróbki pianki PE,

  • wprowadzanie korekt do programów obróbczych,

  • realizacja pomiarów wytworzonych wyrobów zgodnie z planem kontroli,

  • zapewnienie ciągłości produkcji zgodnie z harmonogramem,

  • kontrola jakości wycinanych elementów,

  • konserwacja maszyn, usuwanie usterek,

  • praca w oparciu o zasady BHP i procedury wewnętrzne Systemu Zarządzania Jakością.

Nasze wymagania

  • umiejętność czytania rysunku technicznego i korzystania z narzędzi pomiarowych,

  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • zmysł techniczny i zdolności manualne,

  • gotowość do pracy 2-zmianowej.

Mile widziane

  • znajomość maszyn z grupy KIMLA – ploter tnąco-frezujący,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • zamiłowanie do majsterkowania.

To oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatna opieka medyczna + karta multisport,

  • konkurencyjne wynagrodzenie + premię,

  • przyjazne środowisko pracy.

Firma znajduje się pod adresem: św. Tomasza 4, 05-840 Brwinów.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji opakowań dla e-commerce jak również rozwiązań opakowaniowych z wykorzystaniem pianek (www.mazop.pl).

Jesteśmy młodym kreatywnym zespołem dzięki czemu nasza produkcja rośnie w bardzo szybkim tempie z roku na rok. W związku z tym poszukujemy ambitnych i nastawionych na rozwój osób do tego aby wspólnie osiągać nowe cele.

Przewiń do profilu firmy