Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn CNC

BRAND SPRINGS POLAND Sp. z o.o.

  • Rozwojowa 15, Siemianowice Śląskie
    Siemianowice Śląskie, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Rozwojowa 15

Siemianowice Śląskie

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn CNC (szlifierka, nawijarka w produkcji seryjnej),

  • terminowa realizacja zleceń produkcyjnych na podstawie planu,

  • dobieranie i ustawianie właściwych parametrów pracy maszyny,

  • nadzór jakościowy nad produkowanymi wyrobami,

  • wykonywanie pomiarów produktu (SPC) oraz wprowadzanie danych do systemu,

  • optymalizacja procesu produkcyjnego oraz reagowanie na niezgodności,

  • nadzór nad wskaźnikami produkcyjnymi (produktywność, złom).

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie zawodowe jako operator CNC lub ukończony kurs operatora CNC,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • znajomość j. angielskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach oraz spotkaniach z zagranicznymi oddziałami grupy,

  • możliwość tworzenia procedur i zasad w młodej, prężnie rozwijającej się organizacji,

  • udział w szkoleniach językowych,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów, usprawnień,

  • praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Brand Group jest specjalistą w tworzeniu nowych technologii oraz produkcji zarówno sprężyn technicznych formowanych na zimno, jak i wyginanych elementów sprężystych. Nasi Klienci cenią sobie naszą niezawodność oraz know- how w zakresie materiałów, rozwoju, budowy prototypów oraz wysokiej jakości technologię wykończeniową. Zakład ma ugruntowaną pozycję na rynku, nowoczesny park maszynowy oraz rozbudowane standardy automotive. Dzięki temu fabryka mieszcząca się w Siemianowicach Śląskich została największym producentem sprężyn w całej grupie.

Przewiń do profilu firmy