Operator maszyn CNC

  • Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie
  • Specjalista
  • 27.09.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 27.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Systemy Automatyki i Robotyki Damian Nowak

    Firma SAIR jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z branży projektowania i budowy maszyn. Biuro firmy znajduje się w Skarbimierzu-Osiedle (opolskie), gdzie pracujemy nad projektami dedykowanymi głównie dla branży automotive. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Skarbimierz (pow. brzeski)

    Zakres obowiązków:

    • obsługa frezarek sterowanych numerycznie
    • analiza programu (dobór parametrów skrawania, narzędzi)
    • pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych
    • przygotowanie programów na wytwarzane detale
    • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi

    Wymagania:

    • wykształcenie mechaniczne lub pokrewne
    • umiejętność czytania rysunków technicznych
    • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
    • prawo jazdy kat. B
    • doskonałe zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
    • samodzielność, systematyczność i zaangażowanie
    • gotowość do podroży, dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w młodym i dynamicznym zespole,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w dziedzinie nowoczesnych technologii dla przemysłu
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • szkolenie w zakresie sterowania

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV