Logo Pracuj.pl

Operator maszyn CNC

HAGS Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa prasy krawędziowej lub wypalarki laserowej cnc lub maszyny typu punch;
  • Praca na dziale mechanicznym;
  • Obsługa narzędzi pomiarowych;
  • Realizacja zleceń produkcyjnych;
  • Kontrola wizualna detali;
  • Praca na podstawie rysunku technicznego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie przy obsłudze maszyn cnc typu prasa krawędziowa, laser, punch
  • Dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;
  • Dokładność, precyzja;
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy;

To oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju
  • Zatrudnienie w systemie dwuzmianowym
  • Pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne

HAGS Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do zabawy i wypoczynku oraz sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Oferujemy szeroki asortyment produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb dla osób w każdym wieku.

Operator maszyn CNC, Sosnowiec