Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn CNC

Talis Polska Sp. z o.o.O firmie

Talis Polska Sp. z o.o.

Plebiscytowa 3

Świętochłowice

Twój zakres obowiązków

  • obsługa centrum obróbczego CNC Mori-Seiki

  • obsługa tokarek CNC

  • wykonywanie pomiarów obrobionych elementów

  • terminowa realizacja planu produkcyjnego

  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarek i narzędzi

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC

  • znajomość oprogramowania obrabiarek CNC FANUC – mile widziane

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

TALIS Polska sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy TALIS, posiadającej zakłady produkcyjne w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Izraelu i w Polsce. Zakład produkcyjny w Polsce jest producentem armatury do sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.

Przewiń do profilu firmy