Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn CNC

SOR-DREW S.A.

  • Sztygarska 26, Świętochłowice
    Świętochłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Sztygarska 26

Świętochłowice

Twój zakres obowiązków

  • ustawianie i przygotowanie maszyn CNC do pracy

  • wdrażanie programów CNC (głównie 5-cio osiowe centrum obróbce CHIRON (Sinumerik) oraz pozostałe frezarki (sterowanie Heidenhein)

  • wprowadzanie ewentualnych korekt do programów

  • przygotowywanie narzędzi oraz przyrządów mocujących służących do produkcji zgodnie z założoną technologią

  • obsługa maszyn ze sterowaniem Sinumerik w zakresie obróbki tokarskiej i frezarskiej oraz obróbki wieloosiowej

  • obsługa maszyn ze sterowaniem Heidenhain w zakresie obróbki frezarskiej

  • sprawdzanie wyprodukowanych elementów pod kątem ilości i jakości wykonania

  • raportowanie pracy w systemie produkcyjnym

Nasze wymagania

  • doświadczenia na frezarkach 3 i 5-osiowej

  • znajomości sterowań maszyn Sinumerik i Heidenhain

  • dobrej znajomość rysunku technicznego

  • umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • dokładności, dbałości o narzędzia i porządek na stanowisku

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę,

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o rodzinnych tradycjach,

  • możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od profesjonalistów.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą- aplikuj.

SOR – DREW S.A. to firma o rodzinnych tradycjach z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów z metalu, drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych.

Firma SOR-DREW S.A. posiada wysoko wyspecjalizowany park maszynowy. Nasi klienci to firmy, których marki rozpoznawalne są na całym świecie. Pracujemy na najnowocześniejszych maszynach wg najwyższych światowych standardów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN CNC

Przewiń do profilu firmy