Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn CNC - tokarka i frezarka do metalu

RICHO Polska

  • Gdańsk

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 5 lat temu
  • Specjalista

RICHO Polska specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań obróbki skrawaniem. Oferujemy sprzedaż i serwis obrabiarek CNC do metalu. Świadczymy usługi w zakresie produkcji elementów metalowych takie jak: toczenie CNC, frezowanie CNC.
Dodatkowo oferujemy oprogramowanie CAM, szkolenia operatorów i wdrożenia detali.

Firma istnieje na rynku od 2009 roku, współpracuje stale z firmami w branży energetycznej, produkcyjnej i rolniczej.

Operator maszyn CNC (tokarka i frezarka do metalu)Numer ref.: Operator CNC

Poszukujemy doświadczonego operatora CNC, który jest w stanie samodzielnie wykonać elementy metalowe na  tokarce CNC ze sterowaniem Fanuc i centrum obróbczym ze sterowaniem Siemens.
Zatem jeśli „żadnej pracy się nie boisz” i wciąż chcesz się rozwijać w zawodzie - zapraszamy na rozmowę, oferujemy zarówno pracę stałą (umowa o pracę) jak i możliwość pracy dodatkowej (umowa zlecenie, umowa o dzieło, faktura).

Główne wymagania i obowiązki:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora CNC – umiejętność obsługi maszyn sterowanych numerycznie (Frezarki CNC, tokarki CNC - Fanuc, Siemens)
  • Umiejętności interpretacji istniejących programów oraz ich edytowania,
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Wiedza na temat obróbki skrawaniem i parametrów skrawania - wymóg konieczny,
  • Umiejętności korzystania z narzędzi pomiarowych, stosowanych na stanowisku operatora CNC,
  • Dokładność oraz zdolności manualne,
  • Uczciwość, rzetelność.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie,
  • Możliwość rozwoju,
  • Szkolenia,
  • Doskonałą atmosferę pracy (kilkuososbowy zespół)

Proszę o przesłanie CV lub opisu swojego doświadczenia zawodowego i umiejętności.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez RICHO Polska Piotr Pawlicki z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest RICHO Polska Piotr Pawlicki z siedzibą w Gdańsku przy ul. Narwickiej 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo G do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne