Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn CNC (Tokarz CNC/Frezer CNC)

Podkarpackie Zakłady Mechaniczne Sp. z o.o. sp.k.

  • Dębica

    Dębica, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac tokarskich / frezarskich na maszynach CNC, samodzielny dobór narzędzi oraz parametrów skrawania,

  • posługiwanie się narzędziami pomiarowymi: suwmiarką, mikrometrem,

  • kontrola wykonanych detali,

  • realizacja zleconych prac w ustalonej kolejności i czasie zgodnie z zaleceniami Mistrza i planami produkcyjnymi;

Nasze wymagania

  • obsługa tokarek CNC / frezarek CNC - min. 3 lata,

  • znajomość rysunku technicznego, procesów obróbki skrawaniem,

  • samodzielność w doborze narzędzi i parametrów obróbki,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi: suwmiarką, mikrometrem,

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym;

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,

  • zarobki adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

  • szkolenia;

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość uzyskania uprawnień

Podkarpackie Zakłady Mechaniczne rozwijają i wspomagają procesy automatyzacji w przemyśle.

Oferujemy Klientom stworzenie koncepcji usprawnienia, reorganizacji i automatyzacji od małych do dużych procesów lub modułów produkcji w oparciu o zaprojektowane i wyprodukowane w Podkarpackich Zakładach Mechanicznych:

- manipulatory,

- pozycjonery,

- podajniki,

- systemy magazynowe,

- systemy transportowe,

- linie technologiczne,

- linie paletyzujące,

- linie produkcyjne,

- kompletne aplikacje z wykorzystaniem robotów przemysłowych,

- inne maszyny i urządzenia według zlecenia Klienta.

Realizujemy również prace z zakresu:

- projektowanie urządzeń prototypowych na zlecenie Klienta,

- projektowanie i wykonawstwo dokumentacji maszyn, urządzeń i oprzyrządowania,

- wykonywanie dokumentacji technicznej na podstawie powierzonej koncepcji,

- tworzenie koncepcji i wizualizacji 3D,

Oferujemy kompleksową obsługę projektu – począwszy od potrzeb Klienta poprzez stworzenie modelu funkcjonalnego proponowanego rozwiązania, aż do wykonania dokumentacji konstrukcyjnej poprzez integrowanie układów aparatury kontrolno-pomiarowej, automatyki i robotyki do układów zasilania w media włącznie.

Poprzez nasze działania Klienci zyskują bezpieczniejsze środowisko pracy, zwiększoną wydajność, niższe koszty działalności, gwarantowaną powtarzalność procesu oraz najważniejsze – zwiększoną konkurencyjność na rynku.

Przewiń do profilu firmy