Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn CNC - Tokarz/Frezer

EURO LABORA - ZOFIA CHABIN Sp.j.

  • Niemcy – Heddesheim, Niemcy

  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
Firma Euro Labora (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:
Operator maszyn CNC - Tokarz/Frezer - niewymagany j. niemieckiNumer ref.: Nr ref: CNC/HEDD/2021
Zakres obowiązków:
  • obsługa tokarek lub frezarek CNC
  • praca na sterowaniu Siemens
  • produkcja matryc, pierścieni oraz tuleji
  • stawka 13,00 euro brutto + 40,00 euro diety dziennej
Wymagania:
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
Oferujemy:
  • umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
  • do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
  • mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
  • zakwaterowanie
  • dodatek urlopowy i świąteczny
  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
  • odzież roboczą
  • płatny urlop od 24 dni w roku

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych klikając przycisk "Aplikuj na stanowisko

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne