Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn CNC - Tokarz - Frezer

EMKO Sp. z o.o.O firmie

5 0007 000 brutto / mies.
  • Nowa 7, Pabianice
    Pabianice, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

EMKO Sp. z o.o.

Nowa 7

Pabianice

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (HAAS, FANUC)

  • Wdrażanie nowych detali na maszynie CNC

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Min. 1 letnia praca na stanowisku operatora, nastawiacza, programisty lub technologa

  • Znajomość G-code

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania CAM i CAD

To oferujemy

  • Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się w firmie

  • Umowę o pracę

  • Wysokie zarobki

  • Rozwój własnych umiejętności i zdobycie nowych doświadczeń

  • System motywacyjny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Wykonujemy obróbkę z zakresu frezowania, toczenia, elektrodrążenia. Obrabiamy wszelkiego rodzaju materiały od stali do różnego rodzaju kompozytów.

Wykonujemy projekty dla firm oraz koncernów z różnych sektorów (m.in. kolejowego, samochodowego, wydobywczego, spożywczego, elektronicznego, rolniczego, przetwórstwa tworzyw sztucznych, chemicznego i wielu innych).

Przewiń do profilu firmy