Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Maszyn CNC - tokarz

Korporacja KGL S.A.O firmie

  • Rzakta (pow. otwocki)

    Rzakta (pow. otwocki), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie detali zgodnie z przekazaną dokumentacją na tokarce CNC

  • bieżący nadzór nad materiałem, narzędziem i maszyną

  • międzyoperacyjna kontrola jakości

  • tworzenie, kontrola i realizacja prostych programów bezpośrednio na obrabiarce

  • projektowanie i wykonywanie pomocy i przyrządów warsztatowych

  • przygotowanie stanowiska zgodnie z normami i przyjętymi wytycznymi

Nasze wymagania

  • doświadczenie 3 letnie jako mechanik, operator maszyny lub na innym podobnym stanowisku

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stałe, comiesięczne i regularne wynagrodzenie zawsze na koncie Pracownika na czas - 10. każdego miesiąca,

  • premię za rzetelną pracę stanowiącą dodatek do każdej godziny i wypłacaną po każdym miesiącu,

  • opiekę medyczną Medicover oraz kartę Multisport lub bilety do kina/ teatru.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Korporacja KGL S.A.

Korporacja KGL to spółka zajmująca się produkcją tworzyw sztucznych metodą termoformowania, dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych, importem surowców i półproduktów oraz sprzedażą i eksportem tworzyw sztucznych. Ponadto KGL to elastyczny i uniwersalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Spółka produkuje folie oraz opakowania z tworzyw sztucznych przy wykorzystaniu metod ekstruzji, termoformowania i wtrysku.

Centrala spółki zlokalizowana jest w Mościskach (pow. warszawski zachodni), a biura, hale produkcyjne oraz magazyny Korporacji KGL mieszczą się ponadto w Klaudynie k./ Warszawy, Rzakcie k./ Otwocka oraz w Kostrzynie Wlkp. k/ Poznania.

W całej Grupie KGL pracuje już ponad 750 osób w kilku lokalizacjach. Jeżeli bliski jest Ci rozwój zawodowy oraz praca w oparciu o profesjonalizm i wartości, dołącz do nas - zapraszamy do aplikowania.

Przewiń do profilu firmy