Logo Pracuj.pl

Operator maszyn CNC

Fabryka Obrabiarek Precyzyjnych AVIA S.A.O firmie

6 000–6 500
brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Fabryka Obrabiarek Precyzyjnych AVIA S.A.

Siedlecka 47

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa frezarek CNC
  • Produkcja zgodna ze specyfikacją techniczną produktu
  • Kontrola wykonywanych detali

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na maszynach CNC
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość sterowania Fanuc (Sinumerik ,Heidenhain będzie dodatkowym atutem)
  • Dokładność, odpowiedzialność i sumienność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka , mikrometr, itp.)
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.
  • Prywatną opiekę medyczną.

O nas

Fabryka Obrabiarek Precyzyjnych AVIA S.A. to jedna z najstarszych polskich firm produkujących precyzyjne obrabiarki do metalu.

Od ponad 60 lat oferujemy Klientom precyzyjne obrabiarki CNC do metalu wraz z rozwiązaniami technologicznymi. Zapewniamy naszym Klientom profesjonalne doradztwo i wsparcie na wysokim poziomie dlatego poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator maszyn CNC

Operator maszyn CNC, Siedlecka 47, Warszawa