Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn CNC

Fabryka Obrabiarek Precyzyjnych AVIA S.A.O firmie

  • Siedlecka 47
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Fabryka Obrabiarek Precyzyjnych AVIA S.A.

Siedlecka 47

Warszawa

Fabryka Obrabiarek Precyzyjnych AVIA S.A. to jedna z najstarszych polskich firm produkujących precyzyjne obrabiarki do metalu. Od ponad 60 lat oferujemy Klientom precyzyjne obrabiarki CNC do metalu wraz z rozwiązaniami technologicznymi. Zapewniamy naszym Klientom profesjonalne doradztwo i wsparcie na wysokim poziomie dlatego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Obsługa frezarek CNC
  • Produkcja zgodna ze specyfikacją techniczną produktu
  • Kontrola wykonywanych detali
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • Doświadczenie na maszynach CNC
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość sterowania Fanuc (Sinumerik ,Heidenhain będzie dodatkowym atutem )
  • Szybkość uczenia się, dokładność, odpowiedzialność i sumienność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka , mikrometr, itp.)
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.
  • Prywatną opiekę medyczną

Ogłoszenie archiwalne