Ta oferta pracy jest nieaktualna od 580 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyn CNC

  • Słupno (pow. wołomiński), Wołomin, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Saks-Pol Spółka Jawna

    Wiodąca firma z branży elektrycznej poszukuje do działu produkcji pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wołomin (okolice), Słupno (pow. wołomiński)
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • samodzielna praca przy obsłudze maszyn sterowanych numerycznie
    • przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie
    • kontrola poprawności wykonanych detali.

    Wymagania:

    • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
    • umiejętność czytania rysunku technicznego
    • wykształcenie średnie (techniczne) lub zawodowe specjalność obróbka skrawaniem
    • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
    • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
    • umiejętność pracy w zespole
    • mile widziana znajomość frezarek HAAS

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej oraz dynamicznie rozwijającej się firmie
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży
    • umowę o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.