Logo Pracuj.pl

Operator maszyn CNC

Job Impulse Polska Sp. z o.o.O firmie

4 300–5 500
brutto / mies.
  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 8
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny, 6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Branża automotive zajmująca się produkcją autobusów miejskich oraz turystycznych poszukuje pracowników do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław Psie-Pole

Dobry dojazdu komunikacją miejską (autobus): 115 oraz 118 lub pociąg

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn CNC
  • Produkcja wyrobów zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Dokonywanie pomiarów wykonanych detali
  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC (np. prasy krawędziowe, frezarki, lasery, wykrawarki)
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (kątomierz, suwmiarka, mikrometr)
  • Chęć do rozwoju i nauki

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie - ponad 70% pracowników produkcji jest z nami od co najmniej 10 lat
  • Wynagrodzenie miesięczne 4300 - 5500 zł/brutto
  • Premię miesięczną uzależnioną od wyników firmy w wysokości do 10 %
  • Możliwość pracy w godzinach nocnych z dodatkiem 30%
  • Pracę na 2 zmiany (06:00-14:00 oraz 14:00-22:00) - wolne weekendy
  • Nagrody pieniężne za wdrożone pomysły oraz usprawnienia
  • Kartę Multi Sport, ubezpieczenie grupowe oraz karty przedpłacone
  • Prywatną opiekę medyczną - Medicover wraz z przychodnią na terenie firmy
  • Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
  • Stołówkę pracowniczą na terenie zakładu
  • Bezpłatny parking dla pracowników na terenie firmy
  • Pełne wyposażenie w środki ochrony osobistej oraz kluczyk do szafki

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • opieka dedykowanego specjalisty
  • program CSR TAKPEŁNOSPRAWNI

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Operator maszyn CNC, Wrocław