Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn CNC

Noma Tools Sp. z o.o.O firmie

4 2005 000 brutto / mies.
  • Łaziska 27
    Wyry (pow. mikołowski), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Noma Tools Sp. z o.o.

Łaziska 27

Wyry (pow. mikołowski)

www.nomatools.pl

Od ponad 25 lat produkujemy noże przemysłowe i inne części maszyn zużywające się w procesach cięcia, rozdrabniania, mielenia i skrawania różnych materiałów. Jesteśmy renomowanym dostawcą dla wielu firm z całego świata.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn numerycznych typu wiertarko-frezarka
  • Ustawienia parametrów
  • Wprowadzanie korekt
  • Wykonywanie detali na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej
  • Wymiana narzędzi
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości wg wymagań klienta
  • Wykonanie norm produkcyjnych
  • Kontrolę jakości produktów

Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane:

  • Znajomość sterowania CNC (Siemens Acramatic 2100, Sinumeric 802, Fanuc)
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub żurawików

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w siedzibie firmy w Wyrach
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet socjalny (świadczenia dla dzieci, świadczenia dla pracowników, spotkania integracyjne)
  • Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne