Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn CNC

AKPO Konstrukcje Aluminiowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

AKPO Konstrukcje Aluminiowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

160

Zegartowice (pow. myślenicki)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłową pracą maszyny

  • Praca z rysunkiem technicznym (umiejętność odczytania i prawidłowego zinterpretowania rysunku)

  • Kontrola jakościowa produkowanego wyrobu

  • Praca z komputerem

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność jego odczytania

  • Znajomość obsługi centrum frezarskich i tokarskich CNC

  • Doświadczenie przy obróbce

  • Kreatywność, chęć stałego rozwoju, nauki oraz otwartość na nowe rzeczy

  • Doświadczenie na stanowisku operatora CNC

  • Podstawowe wiadomości o narzędziach używanych w obróbce skrawaniem

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilną pracę, w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)

  • Możliwość szkolenia, rozwoju zawodowego i poznawania najnowszych technologii wytwarzania

  • Wynagrodzenie proporcjonalne do zaangażowania i umiejętności zawodowych