Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn CNC

BIKEMANUFACTOR sp. z o.o.O firmie

4 4005 500 brutto / mies.
  • Wiejska 1
    Ziemięcice (pow. tarnogórski), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

BIKEMANUFACTOR sp. z o.o.

Wiejska 1

Ziemięcice (pow. tarnogórski)

Produkujemy ramy aluminiowe do rowerów tradycyjnych, elektrycznych oraz rowerów specjalnych np. typu cargo. Współpracujemy z polskimi oraz zagranicznymi klientami.

 (bez doświadczenia)

Zakres obowiązków:

- obsługa maszyn CNC do obróbki metali - tokarka, frezarka

- wykonywanie detali w oparciu o rysunek techniczny

- kontrola jakości produkowanych detali

Nasze wymagania:

- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi oraz narzędziami do gwintowania, wiercenia oraz szlifowania

- umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych

- gotowość do pracy w systemie zmianowym - praca od poniedziałku do piątku, na trzy zmiany: 6-14, 14-22, 22-6

- umiejętność pracy w zespole, sumienność, dokładność i punktualność

Co oferujemy?

- przeszkolenie z zakresu obsługi maszyn CNC, przyrządów pomiarowych oraz czytania rysunku technicznego

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie 3200-4000zł netto + system premiowy

Ogłoszenie archiwalne