Oferta pracy

Operator maszyn - CP FIP Dębica

CANPACK Group

  • Dębica

    Dębica, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • produkowanie wyrobów charakterystycznych dla danego odcinka produkcyjnego, zgodnie z zadaniami ilościowymi i jakościowymi,

  • modernizowanie istniejących urządzeń na linii,

  • dbanie o stabilną i płynną pracę maszyn,

  • stała współpraca i komunikacja z przełożonym i pracownikami w ramach brygady i linii produkcyjnej,

  • przestrzeganie przepisów BHP oraz obowiązujących w spółce zasad, procedur i regulaminów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe techniczne,

  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami i urządzeniami pomiarowymi,

  • gotowość do pracy w 4-brygadowej organizacji pracy,

  • chęć zdobywania nowych umiejętności i poszerzania wiedzy,

  • doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych (min 6 miesięcy),

  • mile widziane doświadczenie w pracach remontowych i ustawczych maszyn oraz urządzeń.

To oferujemy

  • interesującą pracę w szybko rozwijającej się grupie kapitałowej;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska;

  • możliwość ciągłego doskonalenia i zdobywania doświadczeń;

  • atrakcyjny pakiet socjalny w tym:

  • opieka medyczna LUXMED,

  • spotkania integracyjne i wycieczki,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • dofinansowanie do wczasów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

CANPACK Group is an Equal Opportunity Employer and all qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, colour, religion, age, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability, or any other characteristic protected by law or not related to job requirements, unless such distinction is required by law.

CANPACK Group is a global manufacturer of environmentally friendly, modern packaging solutions, supplying top quality primary packaging, on time and wherever needed. The company, headquartered in Krakow (Poland), runs operations in 19 countries and employs nearly 8,000 people worldwide in 29 production sites for aluminum beverage cans, glass bottles, metal closures and containers for food and chemical industries. For 30 years the company has been consequently developing its business to become one of the leading global players on the international packaging market.

With sustainability and corporate social responsibility being an important part of the Group’s DNA, CANPACK actively supports initiatives dedicated to environmental protection and local communities.

Przewiń do profilu firmy