Operator maszyn do cięcia 2D

  • Dębno, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 22.01.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 21.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JOKŚ BUDOWA MASZYN SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Pracujemy w branży metalowej od 1990 roku.

    Przez cały okres funkcjonowania doskonalimy nasze umiejętności oraz poziom techniczny wykonywanych przez nas wyrobów. Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska wdraża systematycznie nowe technologie w budowie maszyn. Aby spełnić oczekiwania naszych klientów grupa inżynierów wspomaga się profesjonalnym oprogramowaniem CAD / CAM. Realizacja zaprojektowanych wyrobów odbywa się na profesjonalnym parku maszynowym.

    Stosowane technologie w naszej firmie to:

    • obróbka mechaniczna konwencjonalna oraz CNC,
    • obróbka plastyczna blach 2D – cięcie laserowe, oraz gięcie na prasie CNC,
    • technologie spajania MIG/MAG/TIG, zgrzewanie,

    Miejsce pracy: Dębno

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy Operatorów maszyn cnc do cięcia 2D do pracy w Dębnie. Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim wykształcenia w kierunku technicznym, motywacji do pracy, chęci podejmowania nowych zadań, logicznego myślenia, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole, sumienności, zaangażowania. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem. Praca w systemie zmianowym.

    Wymagania:

    • Wykształcenie w kierunku techncznym, znajomość obsługi wypalarek laserowych.
    • Sumienność, umiejętność logicznego myślenia.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    CV, list motywacyjny.