Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Maszyn do Obróbki Termicznej

Tarczyński S.A.

  • Trzebnica

    Trzebnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Dni pracy:system 4-brygadowy 3-zmianowy
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn do obróbki termicznej - wędzarnie

  • realizacja zleceń produkcyjnych

  • kontrola procesu wędzenia oraz jakości gotowego produktu

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - 25,50 zł/h brutto

  • zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie, będącej jednym z liderów w swojej kategorii

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

  • program wdrożeniowy

  • umowę o pracę

  • darmowy transport

  • pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym:

  • prywatną opiekę medyczną Lux Med dla Ciebie i Twojej Rodziny

  • możliwość skorzystania z karty MultiSport

  • ubezpieczenie pracownicze

  • bony świąteczne i inne świadczenia socjalne

  • bezpłatne posiłki dla pracowników

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

Nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei

– JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Miejsce pracy: Ujeździec Mały (pow. trzebnicki)

Przewiń do profilu firmy