Operator maszyn do obróbki termicznej / Wędzarz

  • Trzebnica, Żmigród, Milicz, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 04.06.2019
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 04.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naszą pasją jest smak. Dołącz do nas!

    Grupa Tarczyński - jesteśmy wiodącym producentem wyrobów wędliniarskich Premium w Polsce. Naszą siłą jest smak i pasja, z którą pracujemy. Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie. Grupa Tarczyński to już ponad 1000 osób, które każdego dnia dzielą się swoją wiedzą, energią i zaangażowaniem, aby dodać smaku w życiu naszych klientów.

    Posiadasz doświadczenie w obsłudze pieców do obróbki termicznej lub chcesz zdobyć doświadczenie na takim stanowisku?

    Szukasz stabilnego zatrudnienia i solidnego pracodawcy?

    Jeśli tak to zgłoś się do Nas!!!

    Miejsce pracy: Ujeździec Mały (powiat trzebnicki)

    OMT UM/05/2019

    Oczekujemy:

    • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym
    • dokładności, odpowiedzialności, zaangażowania
    • umiejętności pracy w zespole
    • mile widziana książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych

    Twoje zadania:

    • obsługa maszyn obróbki termicznej
    • stała kontrola nad prawidłowym przebiegiem procesów wędzarniczych

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie
    • wynagrodzenie w systemie premiowym (podstawa + premia)
    • bogaty pakiet świadczeń socjalnych i pozapłacowych, w tym: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie pracownicze, karta Multisport, paczki świąteczne dla dzieci, bony świąteczne
    • system „Poleć Nas” – dodatkowa premia za polecenie nowej osoby
    • darmową stołówkę pracowniczą
    • pracę w nowoczesnej firmie z wieloma udogodnieniami dla naszych pracowników
    opis