Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn do Produkcji Opon

Bridgestone Poznań Sp. z o.o.

5 400 brutto / mies.
  • Bałtycka 65, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Bałtycka 65

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • obsługa nowoczesnych maszyn i urządzeń do produkcji opon,

  • dbanie o wysoką jakość produktu zgodnie z obowiązującymi normami.

Nasze wymagania

  • motywacja do pracy na produkcji,

  • gotowość do pracy fizycznej w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym (3/4) lub równoważnym (12/12),

  • dobra świadomość BHP,

  • zorientowanie na jakość,

  • dobra współpraca w zespole,

  • spostrzegawczość, umiejętności manualne i analizy informacji,

  • znajomość języka polskiego na poziomie średnio-zaawansowanym w mowie i piśmie.

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji oraz prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - średnia miesięczna płaca z premiami to nawet około 5400 PLN brutto,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • system premii miesięcznej, w którym nagradzamy za osiągnięcia,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę,

  • dofinansowanie transportu do pracy,

  • świadczenia świąteczne i wakacyjne,

  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę,

  • szkolenia pozwalające na podnoszenie kwalifikacji,

  • dofinansowanie do karty sportowej oraz startów w zawodach sportowych,

  • zniżki na usługi telekomunikacyjne dla Ciebie i całej Twojej rodziny,

  • dofinansowanie posiłków w zakładowej kantynie oraz świeże owoce,

  • program rekomendacji pracowniczych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Bridgestone Poznań to jedna z najnowocześniejszych fabryk w Wielkopolsce. Produkujemy opony klasy premium dla największych znanych marek samochodowych na świecie. Pracuje u nas już niemal 2000 osób.

Przewiń do profilu firmy