Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn do produkcji zbrojeń budowlanych

"ANNA" sp. z o.o.O firmie

4 2004 800 brutto / mies.
  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca jako Operator maszyn do produkcji zbrojeń budowlanych

Nasze wymagania

  • poszukujemy pracowników posiadających doświadczenie w pracy na podanych maszynach lub osób , które posiadają podobne doświadczenie do przeszkolenia

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • wynagrodzenie akordowe zależne od wyników pracy,

  • stabilne warunki zatrudnienia w rodzinnej firmie z długoletnią tradycją produkcyjną,

  • dobra atmosfera pracy w zespole.

"ANNA" sp. z o.o.

Zbrojarnia ANNA to firma rodzinna z wieloletnią tradycją - lider rynku produkcji i dostaw zbrojeń budowlanych w północno-wschodniej Polsce. Naszymi klientami są zarówno wiodące koncerny budowlane jak i indywidualni klienci . Nasze wizytówki to między innymi Budynek Galeri Warmińskiej , Obwodnica Olsztyna , farmy wiatrowe Centaurus i wiele innych . Firma istnieje od 1996 roku.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje:

  • Liczba wakatów: 2

  • Wymiar czasu pracy: 6-14, 14-22.