Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator maszyn do przetwórstwa - dział zgrzewania

  • Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 11.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Wyprodukowanej
    folii
    Patenty
    Innowacji
    produkcyjnych
    Godzin
    pracy maszyn
    Plast- Farb spółka z o. o. spółka komandytowa jest jednym z wiodących przetwórców tworzyw sztucznych w Polsce działających na rynku od 1987 roku. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom, oraz nowoczesnej i innowacyjnej technologii wytwarzania. W ofercie posiadamy szeroką gamę produktów bezpiecznych - kopert kurierskich i bezpiecznych, toreb bezpiecznych i lotniskowych, taśm bezpiecznych i plombujących jak również torby reklamowe i worki.
    Wszystkie wyroby są produkowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klienta.

    Aktualnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:
    Operator maszyn do przetwórstwa
    - dział zgrzewania
    Miejsce pracy: Toruń

    Zadania:

    • przygotowywanie maszyn i urządzeń do realizacji zadań produkcyjnych,
    • obsługa linii produkcyjnej,
    • bieżąca konserwacja polegająca na utrzymaniu właściwej czystości części maszyn,
    • dbałość o optymalny przebieg produkcji, jej wydajność i minimalizację strat materiałowych,
    • dbałość o jakość produktu i bieżące kontrolowanie tej jakości,
    • stała współpraca i komunikacja z przełożonymi i pracownikami w ramach brygady i linii produkcyjnej.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne,
    • sumienność, odpowiedzialność i dyspozycyjność,
    • zaangażowanie i chęć do nauki,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • zdolności mechaniczne/manualne,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • praca zmianowa.

    Oferujemy:

    • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • zatrudnienie na pełen etat,
    • umowę o pracę,
    • możliwości rozwoju zawodowego,
    • możliwość poznania nowych technologii,
    • pracę w zgranym zespole i jego wsparcie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    W przypadku woli udziału w innych projektach rekrutacyjnych w przyszłości prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu udziału w innych projektach rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości przez Plast- Farb spółka z o. o. spółka komandytowa.”

    Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest Plast- Farb spółka z o. o. spółka komandytowa.” z siedzibą w Toruniu przy ul. M. Skłodowskiej- Curie 87A; 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, którego dotyczy złożona aplikacja. Podanie danych osobowych wynika z obowiązku, o którym mowa w art. 221§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2014 poz. 1502 z późn. zm.). Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia.
    Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest:

    PLAST-FARB Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Toruniu, adres: ul. Skłodowskiej-Curie 87A, 87-100 Toruń.

    Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać:
    1. w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko: operator maszyn do przetwórstwa – dział zgrzewania;
    2. w razie wyrażenia przez Ciebie zgody, na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych oraz
    3.  w celu ewentualnego dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, będącego realizacją naszego prawnie uzasadnionego interesu.
    Podanie danych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Zakres danych osobowych wynika z przepisów prawa pracy, tj. art. 22¹ Kodeksu Pracy.

    Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji jest niezbędność do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę (art. 6 ust. 1 lit. b RODO).

    Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych jest wyrażona przez Ciebie zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

    Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu dochodzenia lub obrony przed roszczeniami jest realizacja naszego prawnie uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

    Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres 1 miesiąca od momentu zakończenia procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres do 1 roku lub do odwołania zgody, a po upływie tych okresów lub odwołaniu zgody, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących nam i w stosunku do nas.

    W razie takiej konieczności, Twoje dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazać podmiotom powiązanym z Grupy PLAST-FARB. Ponadto do Twoich danych mogą mieć dostęp nasi podwykonawcy, np. firmy informatyczne, rekrutacyjne, prawnicze.Twoje dane osobowe mogą być przekazywane i przetwarzane w krajach spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG). W krajach tych mogą obowiązywać inne przepisy o ochronie danych osobowych niż w krajach UE, niemniej jednak w procesie doboru dostawców takich rozwiązań kierujemy się spełnianiem przez dostawcę rygorystycznych norm dotyczących bezpieczeństwa danych równoważnych normom europejskim (POPI, U.S. Privacy Shield, Swiss Privacy Shield, FISC), spełnianiem wymogów normy ISO 27001, ISO 27017, ISO 27018 bądź równoważnych im standardów amerykańskich SOC2 i SOC3.

    Masz prawo żądania dostępu do treści swoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania lub prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych do innych administratorów. W zakresie przetwarzania danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych masz prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, w sytuacji stwierdzenia, że przetwarzając Twoje dane naruszamy prawo ochrony danych osobowych.

    Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz się skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych pod adresem e-mail: [email protected] lub pisemnie na adres naszej siedziby.

    Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.