Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn do przetwórstwa

PLAST-FARB - Sp. z o.o. Sp. k.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie maszyn i urządzeń do realizacji zadań produkcyjnych,

  • obsługa linii produkcyjnej,

  • bieżąca konserwacja polegająca na utrzymaniu właściwej czystości części maszyn,

  • dbałość o optymalny przebieg produkcji, jej wydajność i minimalizację strat materiałowych,

  • dbałość o jakość produktu i bieżące kontrolowanie tej jakości,

  • stała współpraca i komunikacja z przełożonymi i pracownikami w ramach brygady i linii produkcyjnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne,

  • sumienność, odpowiedzialność i dyspozycyjność,

  • zaangażowanie i chęć do nauki,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zdolności mechaniczne/manualne,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • praca zmianowa.

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie na pełen etat,

  • umowę o pracę,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • możliwość poznania nowych technologii,

  • pracę w zgranym zespole i jego wsparcie,

  • zapewniamy dojazd z Chełmży oraz z Wąbrzeźna,

  • pracę na 3 zmiany.

Plast- Farb spółka z o. o. spółka komandytowa jest jednym z wiodących przetwórców tworzyw sztucznych w Polsce działających na rynku od 1987 roku. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom, oraz nowoczesnej i innowacyjnej technologii wytwarzania.

W ofercie posiadamy szeroką gamę produktów bezpiecznych - kopert kurierskich i bezpiecznych, toreb bezpiecznych i lotniskowych, taśm bezpiecznych i plombujących jak również torby reklamowe.

Wszystkie wyroby są produkowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klienta.

Przewiń do profilu firmy

Do wyboru:

  • zapotrzebowanie na 1 wolny etat w zakładzie w Czaplach oraz 1 wolny etat w zakładzie w Toruniu.