Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyn Do Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 25.02.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Toruń

    Opis stanowiska:

    • Obsługa maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych
    • Bieżący nadzór nad pracą urządzeń
    • Dbanie o wysoką jakość produkcji
    • Realizacja zleceń produkcyjnych wg planu
    • Inne obowiązki powierzone przez pracodawcę

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na produkcji
    • Doskonała organizacja pracy własnej
    • Dyspozycyjność , zaangażowanie
    • Odpowiedzialność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (4 brygadowym)

    Mile widziane:

    • Wykształcenie techniczne
    • Uprawnienia na wózki widłowe

    Oferujemy:

    • Pracę w rozwijającym się przedsiębiorstwie
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
    • Wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami i zaangażowaniem
    • Atrakcyjny system motywacyjny i premiowy
    • Pracę w ciekawym, nieschematycznie i dynamicznie rozwijającym się biznesie
    • Fachowe wdrożenie i przeszkolenie na stanowisku pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .