Oferta pracy

Operator maszyn - do przyuczenia

LEIBER Poland GmbH sp. z o.o. oddział w Polsce

3 8004 500 brutto / mies.

Magazynowa 33

Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

Twoja praca będzie polegała na:

1. Montażu materiału na specjalnych uchwytach na maszynie CNC.

2. Ręcznej obróbce części za pomocą specjalnych narzędzi.

3. Samodzielnej ocenie wyrobów pod kątem ich jakości.

4. Pakowaniu gotowych wyrobów do wysyłki dla klienta.

Nasze wymagania

Z nami nauczysz się zawodu operatora maszyn CNC od podstaw. Zapewnimy Ci osobę, która będzie Cię wspierała w codziennych obowiązkach.

Będziesz odpowiedzialny/a za obsługę obrabiarek CNC do obróbki skrawaniem w naszym zakładzie.

Nie potrzebujesz do tego dodatkowych uprawnień ani doświadczenia!

Praca na tym stanowisku jest to praca na produkcji.

To oferujemy

  • Umowę o pracę bez pośredników

  • Wynagrodzenie na okresie próbnym od 3800 zł brutto

  • Na dobry start premię 1000 PLN za przepracowane 6 miesięcy

  • Dodatek 520 PLN za pracę w systemie zmianowym

  • Przejrzysty system premiowy do 500 PLN miesięcznie

  • Podwyższenie stawki po okresie próbnym

  • Mentora który Cię wdroży

Jesteśmy firmą produkującą odkuwki aluminiowe na rynki światowe.

Wielu znanych producentów zaufało jakości naszych produktów.

Gwarancją naszego sukcesu są Pracownicy, których wyróżnia zaangażowanie, pasja, jakość wykonywanej pracy, otwartość na zmiany i innowacje.

Jesteśmy firmą ciągle rozwijającą się i cały czas szukamy nowych, ambitnych ludzi.

Leiber POLAND jest źródłem wiedzy i umiejętności- umożliwia swoim pracownikom kontakt z nowoczesnymi technologiami, rozwiązaniami.

Miejsce wykonywanej pracy: Ruda Śląska, ul.Magazynowa 33

Przewiń do profilu firmy