Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn do tektury falistej

L.M. GROUP POLAND

14 50016 000 brutto / mies.
  • Izrael

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

L.M. Group Poland Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu L.M. Group, który został utworzony w 1987 roku. Dzięki zaangażowaniu pracowników oraz sieci oddziałów rozmieszczonych w Polsce i Izraelu, L.M. Group stał się liderem w obszarze rekrutacji stałych i tymczasowych i świadczy swoje usługi setkom podmiotów i organizacji z różnych sektorów, zarówno firm BPO/SSC jak i branży produkcyjnej.

Operator maszyn do tektury falistej (z doświadczeniem)
Pracowałeś przy produkcji tektury falistej? Masz szansę na atrakcyjne zarobki w Izraelu!

Obecnie dla naszego międzynarodowego klienta z branży papierniczej poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowisko operatora maszyn przy produkcji kartonów z tektury falistej.

Zapewniamy:

  • Bilety lotnicze i wizę z pozwoleniem o pracę
  • Wynagrodzenie na poziomie 14,500-16,000 PLN miesięcznie
  • Zakwaterowanie w mieszkaniu pracowniczym
  • Posiłki w miejscu pracy
  • Codzienny transport do pracy
  • Pracę w zróżnicowanym zespole

Zakres obowiązków:

  • Obsługa jednego z następujących typów maszyn do tektury falistej: tekturnica / składarko-sklejarka / rotacyjna maszyna sztancująca / automat do sztancowania- warunek konieczny
  • Bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów
  • Wprowadzanie i korygowanie ustawień maszyn
  • Monitorowanie pracy urządzeń i zgłaszanie ewentualnych nieprawidłowości
  • Praca w systemie 2- lub 3-zmianowym

Od kandydatów oczekujemy:

  • Kilkuletniego doświadczenia w obsłudze maszyn używanych przy produkcji tektury falistej
  • Bardzo podstawowej znajomości języka angielskiego lub rosyjskiego
  • Gotowości do wyjazdu za granicę na okres min. 9 miesięcy
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Szanowny Zgłaszający,
Dziękujemy za decyzję o skorzystaniu z naszego długiego doświadczenia i zwróceniu się do nas o pomoc w znalezieniu wymarzonej pracy.
Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna i doprowadzi do zaoferowania Ci stanowiska, którego oczekujesz.

W celu wypełnienia obowiązków nałożonych na nas na mocy przepisów o ochronie danych osobowych, chcielibyśmy poinformować Cię o sposobie, w jaki przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz o celach, dla których to robimy. Chcielibyśmy, abyście dokładnie zapoznali się z informacjami, a jeśli macie jakiekolwiek pytania, skontaktujcie się z nami pod adresem [email protected]

L.M. Group Poland Sp. z o.o. nie szczędzi wysiłków w celu ochrony prywatności osób korzystających z jego usług. Firma przyjęła dokument zwany Polityką Prywatności, aby przestrzegać zasad uczciwego i przejrzystego przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszych usług. Polityka prywatności dostępna na stronie określa sposób, w jaki dbamy o Twoje dane osobowe i Twoje prawa.

Ogłoszenie archiwalne