Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn do tworzyw sztucznych

ROSINSKI PACKAGING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn rozdmuchowych/wtryskowych

  • Obsługa urządzeń peryferyjnych pracujących w gnieździe produkcyjnym

  • Dbanie o jakość produkcji

  • Produkcja wyrobów

  • Praca w systemie trzyzmianowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane techniczne)

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy

  • Przestrzeganie wymogów Zintegrowanego Systemu Zarządzania

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, zwyżki, suwnice)

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, dofinansowania do obozów i kolonii i inne)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie