Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Maszyn (Dział Wtryskarek)

Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Aleksandra Krzywca 2

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i obsługa linii/maszyny produkcyjnej,

  • Nadzorowanie przebiegu procesu,

  • Ocena wizualna jakości produkowanych detail,

  • Kontrola parametrów pracy maszyn.

Nasze wymagania

  • Szukasz stałej pracy na podstawie umowy na czas nieokreślony?

  • Chcesz zdobywać doświadczenie techniczne?

  • Masz predyspozycje techniczne?

  • Potrafisz szybko przyswajać wiedzę?

  • Przyjdź i pracuj razem z Nami, przeszkolimy Cię!

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na produkcji.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia, ścieżka kariery,

  • Premię kwartalna,

  • Dofinansowanie do obiadów,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów,

  • Talony na święta, paczki dla dzieci, pożyczki dla pracowników),

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich,

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • Bonusy za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • stołówka - dofinansowanie do obiadów

  • umowa o pracę - docelowo na czas nieokreślony

  • dogodna lokalizacja - 3 min pieszo od Dworca Głównego PKP

  • premie

Tyco Electronics Polska jest częścią koncernu TE Connectivity. Ze swoją przeszło 50-letnią historią oraz sprzedażą rzędu 14,1 miliardów dolarów amerykańskich, TE Connectivity jest światowym dostawcą ponad 500 000 produktów w ponad 150 krajach. Wytwarzamy specjalistyczne komponenty elektroniczne, szeroką gamę produktów przemysłowych, rozwiązań sieciowych i systemów telekomunikacyjnych dla rynków energetycznych, systemów łączności podmorskiej oraz produktów specjalistycznych.

Przewiń do profilu firmy