Ta oferta pracy jest nieaktualna od 121 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator maszyn ekstruzyjnych

  • Sady (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 23.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LiNA Medical Polska

    LiNA Medical to duńska firma produkująca innowacyjne urządzenia medyczne do przeprowadzania operacji chirurgicznych, elektrochirurgicznych i laparoskopowych. Nasze produkty cieszą się dużą popularnością i używane są w szpitalach na całym świecie! W 2005 roku w Sadach pod Poznaniem otwarto oddział obejmujący, poza nowoczesną halą produkcyjną, także globalne centrum usług wspólnych (SSC), w którego skład wchodzą działy: obsługi klienta, finansowy, IT, zakupów, kontroli jakości, rozwoju i logistyki.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Sady (pow. poznański)

    Opis stanowiska:

    • Obsługa maszyn ekstruzyjnych
    • Naprawa maszyn w zakresie koniecznym do kontynuowania produkcji
    • Diagnozowanie, regulacja i ustawianie odpowiednich parametrów maszyn
    • Ciągła kontrola i zapewnienie jakości wytłaczanych elementów
    • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
    • Realizowanie dziennych planów produkcyjnych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum zawodowe (techniczne /mechanik przemysłowy lub inne wykształcenie techniczne)
    • Mile widziane doświadczenie w ekstruzji
    • Dokładność i dbałość o szczegóły
    • Zdolności techniczne

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i doświadczenia wraz z pakietem socjalnym
    • Pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Prosimy o przesłanie CV używając przycisku "APLIKUJ"

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.