Ta oferta pracy jest nieaktualna od 144 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyn Formujących

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poznań Pełny etat

    INFORMACJE O O-I

    Owens-Illinois, Inc. (NYSE: OI) to największy na świecie producent opakowań szklanych, z którego produktów korzystają największe firmy z sektora napojów i artykułów spożywczych. W 2017 r. przychody O-I wyniosły 6,9 mld USD, a Spółka zatrudniała ponad 26 500 tys. osób w 78 zakładach w 23 krajach.

    Konsumenci kochają szkło, a my wierzymy, że O-I dostarcza bezpieczne, ekologiczne, tradycyjne, przyczyniające się do poprawy wizerunku i wykonane z najwyższej jakości szkła opakowania dla wielu najbardziej znanych producentów piwa, wina, mocnych alkoholi, żywności, a także napojów bezalkoholowych.

    TWOJA ROLA

    Obecnie do naszego zakładu w Jarosławiu poszukujemy osób ze średnim i wyższym wykształceniem technicznym, które pragną rozwijać swoją karierę zawodową w obszarze produkcyjnym. Rozpoczynając pracę w O-I na stanowisku Operator Maszyn Formujących dostaniesz możliwość rozwoju kariery zarówno jako ekspert jak i menedżer.

    Dołącz do zespołu O-I Jarosław!

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    Obsługa automatu formującego wyroby szklane w celu osiągnięcia założonych celów produkcyjnych i jakościowych w tym min.

    • Kontrola i regulacja parametrów ustawienia maszyny formującej: szybkości, temperatury szkła, ciśnień roboczych oraz chłodzenia nożyc
    • Wymiana części formujących  zgodnie z instrukcją
    • Kontrola i regulacja poprawnej pracy mechanizmów automatu oraz kontrola i ewentualna korekta ciężaru kropli
    • Analiza wyrobów i rejestracja wymienianych części oraz postojów automatu lub sekcji w odpowiednich raportach
    • Usuwanie wad formowania wykazywanych przez systemy informacyjne
    • Uczestnictwo w wymianie części ceramicznych zasilacza

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie: techniczne zawodowe/średnie
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Umiejętność podejmowania decyzji
    • Umiejętność radzenia sobie ze stresem

    OFERTA O-I

    W O-I dostaniesz możliwość rozwoju swojej kariery zarówno w Polsce jak i zagranicą. Wierzymy, że dzięki szkoleniom, skrojonym na miarę programom rozwojowym, oraz wymianie doświadczeń między krajami, nie tylko rozwiniesz swoją karierę, ale także O-I nadąży za zmieniającymi się oczekiwaniami klientów, technologiami i trendami rynkowymi. O-I to zgrany zespół specjalistów i pasjonatów w swoich dziedzinach, wspólnie pracujących i dzielących zainteresowania. Pracując w O-I, przyczyniasz się do ochrony środowiska, ponieważ szkło to najbardziej ekologiczny surowiec opakowaniowy.

    Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883)”.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.