Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn

Przedsiębiorstwo ROL-RYŻ Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i obsługa linii, zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu, regulacja i korygowanie parametrów procesu technologicznego na podstawie wyników badań,

  • Samodzielne przezbrajanie maszyn i regulacje

  • Przestrzeganie procedur i standardów obowiązujących w produkcji spożywczej, zachowanie wysokich standardów jakościowych i efektywnościowych

  • Obsługa i czyszczenie maszyn i urządzeń (wagi, separatory, wialnie, magnesy, maszyny sortujące, urządzenia transportujące, podnośniki kubełkowe, taśmociągi)

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu mechanicznym ze znajomością przetwórstwa zbożowego

  • doświadczenie przy obsłudze maszyn, mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn w zakładzie spożywczym

  • umiejętność przezbrajania i czyszczenia maszyn

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

To oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę

konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji

rozbudowany system premii oraz dodatków

pakiet dodatkowych benefitów pozapłacowych m.in. karty sportowe i opieka medyczna

niezbędne szkolenia wewnętrzne

Przedsiębiorstwo ROL-RYŻ Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo „Rol-Ryż” Sp. z o.o. jest częścią włoskiej Grupy Kapitałowej EURICOM oraz jednym z pierwszych zakładów produkcyjnych powstałych na terenie Portu Gdynia.

Dzięki wieloletniej tradycji, dziś jesteśmy liderem na rynku ryżu w Europie Środkowej i Wschodniej, a przetwarzany i pakowany przez nas ryż trafia do sklepów, sieci handlowych oraz zakładów przetwórstwa przemysłowego.

Przewiń do profilu firmy

Przeszkolenie oraz przyuczenie będzie odbywać się w głównej siedzibie Przedsiębiorstwa Rol-Ryż, Gdynia ul. Celna 2.