Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator maszyn

SEST-LUVE-POLSKAO firmie

SEST-LUVE-POLSKA

Leona Wyczółkowskiego 30

Gliwice

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Sest Luve Polska jest częścią LU-VE Group wiodącego europejskiego producenta parowników i skraplaczy do urządzeń chłodniczych oraz jedną z najlepszych firm produkujących lamelowe wymienniki ciepła dla sektorów chłodnictwa i klimatyzacji.

Sest Luve Polska powstała w 2002 roku w Gliwicach i od tego czasu systematycznie się rozwija, w 2017 roku Zarząd LU-VE Group zdecydował o rozbudowie zakładu w gliwickiej KSSE, w związku z czym obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Co otrzymasz w zamian za pracę w naszej Firmie:

  • Stabilne zatrudnienie w Firmie specjalizującej się w produkcji wymienników cieplnych wykorzystywanych m.in. w urządzeniach AGD,
  • Pracę w nowo powstałej i klimatyzowanej hali produkcyjnej na terenie Gliwickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w systemie 3 zmianowym,
  • Bogaty pakiet socjalny:
    • Premia frekwencyjna, którą otrzymujemy za obecność w pracy,
    • Dodatkowa premia wydajnościowo-sprzedażową uzależnioną od osiągniętych wyników,
    • Dofinansowanie do posiłków pracowniczych czyli możliwość zjedzenia pysznej pizzy i nie tylko 😉,
    • Bony na święta uzależnione od stażu pracy i liczby dzieci,
    • Dodatkowe wynagrodzenie związane z urlopem wypoczynkowym wypłacane przed rozpoczęciem urlopu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udziału w rekrutacjach wewnętrznych na stanowiska np. kontrolera jakości czy brygadzistę,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w dodatkowych szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych.

Opis stanowiska pracy:

  • Praca przy produkcji wymienników do urządzeń chłodniczych i klimatyzacji,
  • Obsługa maszyn produkcyjnych – obrabiarki CNC, prasy krawędziowe, prasy mimośrodowe, lutowanie, próby szczelności,
  • Dbanie o wysoką jakość produkowanych elementów,
  • Sortowanie i pakowanie wyprodukowanych elementów,
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych,
  • Zdolności manualnych,
  • Umiejętności pracy w grupie,
  • Sumienności, rzetelności, punktualności,
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

Ogłoszenie archiwalne