Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1217 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyn

  • Gliwice, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy:

    OPERATORÓW MASZYN
    Miejsce pracy: Gliwice

    Oczekiwania wobec kandydatów

    • wykształcenie co najmniej średnie,
    • minimum roczne doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku operatora maszyn,
    • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin (praca zmianowa),
    • duża precyzja i dokładność w działaniu.

    Opis stanowiska

    • obsługa maszyn krojących,
    • nadzór procesu produkcji,
    • przezbrajanie maszyny/ustawianie właściwych parametrów produkcji,
    • zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanych maszyn.

    Oferujemy

    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
    • zatrudnienie na umowę o pracę.

     Podania prosimy przesłać za pomoca przycisku aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”