Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator maszyn

  • Gliwice, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-05-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.
    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gliwice | Numer ref.: OPM/009/MLI
    Zadania:
    • Praca przy produkcji wymienników do urządzeń chłodniczych i klimatyzacji
    • Obsługa maszyn produkcyjnych - frezowanie, wykrawanie, lutowanie
    • Pakowanie i sortowanie wyprodukowanych elementów
    • Dbanie o wysoką jakość produkowanych elementów
    • Dbanie o porządek w miejscu pracy
    Wymagania:
    • Duża chęć i motywacja do podjęcia pracy stałej
    • Sumienność, rzetelność, punktualność
    • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
    • Umiejętność pracy w grupie
    • Zdolności manualne
    • Mile widziana znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych
    • Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego się nauczysz!
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę tymczasową
    • Zatrudnienie przez APT z możliwością przejścia pod firmę już po 3 miesiącach
    • Wsparcie trenerów na pierwszym etapie zatrudnienia
    • Stabilne zatrudnienie
    • Możliwości rozwoju zawodowego - rekrutacje wewnętrzne
    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Bogaty pakiet socjalny - bony na święta, wczasy pod gruszą
    • Benefity - pakiety ubezpieczeniowe, finansowanie posiłków, kartę sportową
    • Przyjazną atmosferę w pracy

    Jesteśmy pracodawcą tworzącym sprzyjające warunki zatrudnienia dla osób z niepełnosprawnością.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Oferta dotyczy pracy tymczasowej
    Agencja zatrudnienia nr 412
    bottomopisopisopisopisopisopisopisopisopis