Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyn

  • Gliwice, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 19.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Metal Strips Sp. z o.o. jest częścią większej międzynarodowej grupy kapitałowej. Firma „matka” zlokalizowana jest w północnych Niemczech. Obszar, na który firma będzie sprzedawać swoje produkty obejmuje głównie kraje środkowej i wschodniej Europy. Pracownicy pracować będą w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku.

    Miejsce pracy: Gliwice

    Zakres obowiązków:

    • przygotowanie materiałów do produkcji zgodnie z danymi zawartymi w zleceniu produkcyjnym,
    • zabezpieczanie wyrobu gotowego, oznaczenie oraz przekazanie do magazynu,
    • wykonywanie kontroli pierwszej sztuki zgodnie z danymi zawartymi w specyfikacji technicznej wyrobu,
    • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego,
    • udział w przezbrojeniu maszyn,
    • utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

    Poszukujemy osób:

    • z doświadczeniem w obsłudze maszyn w firmie produkcyjnej,
    • zaangażowanych w pracy oraz dbających o powierzony sprzęt,
    • gotowych do pracy w systemie zmianowym,
    • mile widziana znajomość systemów ISO 9001 oraz pakietu MS Office,
    • z umiejętnością pracy w zespole,
    • znajomość języków (angielski, niemiecki, rosyjski) będzie dodatkowym atutem.

    Kandydatom oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • szkolenia,
    • pracę w energicznym zespole i miłej atmosferze w której szanujemy się wzajemnie i dzielimy wiedzą,
    • imprezy integracyjne.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Firma Metal Strips Sp. z o.o. jako administrator danych informuje, iż dane osobowe zgłaszających się kandydatów będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 22 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (t.j. Dz. U. 1998 N 21, poz. 94 ze zm.) jest obowiązkowe. Obowiązek podania danych osobowych wynika z przytoczonej podstawy prawnej. Przekazane przez kandydatów dokumenty aplikacyjne zawierające dane osobowe zostaną zniszczone po zamknięciu procesu rekrutacji i nie będą wykorzystywane w przyszłych procesach rekrutacyjnych.