Ta oferta pracy jest nieaktualna od 275 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator maszyn

  • Pobiedziska, Gniezno, Września, Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-08-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    TIP-TOPOL Sp. z o. o. istnieje prawie 30 lat. Jesteśmy największym polskim producentem membran do zawieszeń pneumatycznych do samochodów ciężarowych i autobusów a wiodącym dostawcą materiałów naprawczych, eksploatacyjnych czy wyposażenia dla serwisów oponiarskich. Działalność firmy to produkcja ciężarków do wyważania kół samochodów, produkcją urządzeń dla serwisów oponiarskich, usługi serwisowe oraz szkolenia.

    Zatrudniamy 270 pracowników w Pobiedziskach (woj. wielkopolskie) oraz w 9 oddziałach handlowych na terenie Polski.

    Firma posiada certyfikaty ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO 14001 a także wyróżnienia "Rozważna firma", "Przedsiębiorstwo Fair Play", "Wielkopolska Nagroda Jakości", "Wielkopolska Jakość".

    Więcej informacji na www.tiptopol.pl i www.facebook.com/tiptopol

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy : Pobiedziska (Polska Wieś 15)

    Zadania:

    • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji membran do zawieszeń pneumatycznych do samochodów ciężarowych i autobusów,
    • obsługa maszyn do montażu miechów,
    • cięcie gumowanych tkanin kordowych,
    • prace w magazynie.

    Wymagania konieczne:

    • zdolności manualne,
    • sumienność, dokładność,
    • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

    Wymagania mile widziane:

    • wykształcenie zawodowe,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

    Firma oferuje:

    • zatrudnienie w formie umowy o pracę,
    • niezbędne szkolenia,
    • prywatną Opiekę Medyczną,
    • dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego, karty upominkowe i paczki na Boże Narodzenie, imprezy integracyjne.
    zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    niezbędne narzędzia
    pracy
    atrakcyjne
    wynagrodzenie
    szkolenia
    zaplanowane ścieżki kariery
    dofinansowanie
    urlopu
    paczki i bony
    świąteczne
    prywatna opieka
    medyczna

    Oferty zawierające CV można :

    • składać osobiście-Dział Kadr, Pobiedziska, Polska Wieś 15 lub Centrala, Pobiedziska, ul. Kostrzyńska 33,
    • przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    W procesie rekrutacji nie oczekujemy podania przez Ciebie danych w zakresie wykraczającym poza ten, który wynika z art. 221 Kodeksu Pracy ( imię/imiona i nazwisko;  imiona rodziców;  data urodzenia;  miejsce zamieszkania/adres do korespondencji;  wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia).Jeżeli mimo to w dokumentach aplikacyjnych podajesz nam dane wykraczające poza ten zakres, musisz wyrazić zgodę na ich przetwarzanie, umieszczając  w CV formułkę.

    CV bez formułki będą niszczone i nie wezmą udziału w rekrutacji.

    • Klauzula dla aktualnej rekrutacji-wpisz ją do CV

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę TIP – TOPOL sp. z o.o. z siedzibą w Pobiedziskach moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Operator maszyn.

    • Klauzula dla przyszłych rekrutacji-wpisz ją do CV :

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę TIP – TOPOL sp. z o.o. z siedzibą w Pobiedziskach moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na stanowisko Operator maszyn lub inne podobne.”

    Pragniemy Państwa poinformować, iż :
    Administratorem Państwa danych osobowych jest TIP-TOPOL Sp. z o.o. Siedziba 62-010 Pobiedziska, ul. Kostrzyńska 33. Kontakt do nas: telefon: +48 61 815 22 00, poczta e-mail: [email protected]. Z naszym Inspektorem ochrony danych osobowych można się skontaktować przy pomocy adresu e-mail: [email protected]. Celem przetwarzania danych osobowych jest rekrutacja i zatrudnienie do naszej firmy. Twoje dane osobowe wskazane w art. 22(1) Kodeksu pracy przetwarzamy w oparciu o w/ przepis. Podanie tych danych jest wymogiem ustawowym i niezbędnym do realizacji celu rekrutacji. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania a konsekwencją niepodania będzie brak możliwości wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek, zainteresowania) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów prawa. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trwania rekrutacji, a gdy wyraziłeś/aś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku od dany nadesłania dokumentów aplikacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając na adres [email protected] maila wraz z informacją, że proszą Państwo o usunięcie danych. Jeśli dopatrzą się Państwo naruszeń ze strony firmy TIP-TOPOL Sp. z o.o., co do bezpieczeństwa przetwarzania tych danych, istnieje możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

    Szczegółową informację o przetwarzaniu przez TIP – TOPOL sp. z o.o. danych osobowych w związku z procesem rekrutacji i zatrudnienia znajdziesz w „Obowiązku Informacyjnym” umieszczonym na naszej stronie internetowej www.tiptopol.pl. Prosimy abyś się z nią zapoznał przed wzięciem udziału w rekrutacji, gdyż zawiera ważne dla Ciebie informacje”.

    top
    bottom