Logo Pracuj.pl

Operator Maszyn

BIFIXO firmie

  • Górki Małe (pow. łódzki wschodni)
    Górki Małe (pow. łódzki wschodni), łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn w sekcji przygotowania wyrobu i rozlewu
  • organizowanie bieżącej pracy linii
  • raportowanie do bezpośredniego przełożonego o wszystkich nieprawidłowościach na linii produkcyjnej
  • nadzorowanie prawidłowego rozliczenia wykonanej produkcji
  • przygotowanie surowców do produkcji (przywóz z mroźni, chłodni i magazynów) i bieżąca kontrola ich stanów
  • dbanie o bieżącą konserwację maszyn i przeglądy
  • nadzorowanie zgodności przebiegu procesu produkcyjnego z obowiązującymi procedurami i technologią produkcji

Nasze wymagania

  • Punktualność, obowiązkowość
  • Uczciwość, sumienność
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy
  • Odpowiedzialność i dokładność w zakresie powierzonych obowiązków
  • Dobra organizacja pracy
  • Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenie na stanowisko pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Operator Maszyn, Górki Małe (pow. łódzki wschodni)