Operator Maszyn

  • Ligota Dolna (pow. kluczborski), Kluczbork, Olesno, Gorzów Śląski, opolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 23.05.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 22.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jest włoską grupą przemysłową, która zajmuje czołową pozycje na europejskim i światowym rynku wyrobów ze stali. Posiada 24 zakłady produkcyjne i zatrudnia 6,500 pracowników, przetwarzając rocznie 5,6 mld ton stali i uzyskując obroty rzędu 5 mld euro.

    W związku z nasza pozycją na rynku i ciągłym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ligota Dolna

    Opis stanowiska

    • Obsługa linii do produkcji rur stalowych/cięcia i pakowania blach stalowych
    • Obsługa urządzeń: suwnice, pulpity sterownicze

    Wymagania

    • Wykształcenie średnie, zawodowe
    • Dokładność, systematyczność
    • Umiejętność rozwiazywania problemów i logicznego myślenia
    • Komunikatywność i otwartość w relacjach z ludźmi
    • Przestrzeganie obowiązujących w zakładzie przepisów BHP i PPOŻ
    • Mile widziane uprawnienia na wózki i suwnice

    Oferujemy

    • Umowę o pracę (praca w układzie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku)
    • Atrakcyjny system premiowania i wynagradzania na poziomie 2.700 brutto
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • Awanse wewnętrzne i rozwój pracownika
    • Pakiet świadczeń socjalnych takich jak: Mulitisport
    • Ciekawą pracę w firmie z ustabilizowaną pozycją na rynku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Marcegaglia Poland Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.