Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn

Frito Lay Poland Sp. z o.o.O firmie

Frito Lay Poland Sp. z o.o.

Zachodnia 1

Grodzisk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn używanych w całym ciągu produkcyjnym

Nasze wymagania

  • oczekujemy min. średniego wykształcenia – preferowane techniczne;

  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym 6-14,14-22,22-6 czterobrygadowym ( 1122233 _ _ _ ) Mamy 7-dniowy tydzień pracy, jeden weekend w miesiącu wolny od pracy, pozostałe dni wolne wypadające w tygodniu. Grafik pracownicy otrzymują na kilka miesięcy do przodu, w związku z tym mają szansę zaplanować sobie dni urlopowe,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; ze szczególnym naciskiem na doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez PepsiCo (3 miesięczny okres próbny, 1 rok, umowa na czas nieokreślony)

  • pakiet szkoleń (szkolenie wdrażające, mozliwość udziału w wielu projektach wewnętrznych)

  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna (dla siebie i rodziny), karta Multisport, ubezpieczenie na życie, PPE

  • udział w programach wyróżnień i doceniania

  • możliwość rozwoju w ramach międzynarodowych struktur PepsiCo

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

PepsiCo w Polsce odpowiada m.in. za takie marki jak Pepsi, Lay’s, Mirinda, 7UP, Cheetos czy Lipton. Nasze siły sprzedaży to dynamiczne zespoły, które docierają do szerokiego portfolia naszych klientów, oferując nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również doskonały serwis.

Przewiń do profilu firmy