Logo Pracuj.pl

Operator Maszyn

MUELLER FABRYKA ŚWIEC SAO firmie

  • Grudziądz
    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Ustawianie maszyn w celu wykonania zleceń produkcyjnych
  • Rozruch i nadzorowanie maszyn w procesie produkcji
  • Analiza pracy maszyn oraz przebiegów procesów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych, cyklicznych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Samodzielność, inicjatywa, dokładność
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie
  • Sumienność i punktualność

To oferujemy

  • Bogaty system premiowy, premie wypłacane co miesiąc
  • Premia roczna
  • Nagrody za pomysły pracowników
  • Organizowanie imprez dla dzieci naszych pracowników
  • Celebrowanie drobnych świąt: tłusty czwartek, dzień kobiet
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Jasna ścieżka rozwoju, możliwość awansu
  • Sspieranie lokalnych organizacji i inicjatyw
  • Konkursy dla dzieci
  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazna atmosfera

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

MUELLER FABRYKA ŚWIEC SA

Mueller Fabryka Świec S.A. jest jednym z wiodących producentów świec na świecie. W naszej firmie zdajemy sobie sprawę, że ludzie są najważniejszym kapitałem i dobrem firmy. Każdego z naszych pracowników traktujemy jako ważne ogniwo w osiąganiu sukcesu, a jego pracę traktujemy z należytym szacunkiem.

Praca w Mueller Fabryka Świec S.A. to duża samodzielność, realny wpływ na rozwój firmy, przyjazna atmosfera i praca zespołowa.

Operator Maszyn, Grudziądz