Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator maszyn i urządzeń (3/4 etatu)

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Zachodnia 1, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Polska pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • Część etatu
  • 19.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukamy kandydatek i kandydatów na stanowisko:
    Operator maszyn i urządzeń (¾ etatu)
    Miejsce pracy:
    Fabryka w Grodzisku Mazowieckim

    Oferta:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
    • Dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym.
    • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna (dla siebie i rodziny), ubezpieczenie na życie, karta Multisport.
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji – praca przy różnych maszynach, udział w szkoleniach i rekrutacjach wewnętrznych.
    • Udział w Programach Wyróżnień i Doceniania.
    • Uczestnictwo w konkursach i losowaniach darmowych biletów na mecze piłkarskie.
    Od kandydatów oczekujemy:
    • Ukończonej szkoły zawodowej/gimnazjum
    • Podstawowej znajomości pakietu Office
    • Minimum rocznego doświadczenia
      w obsłudze prostych maszyn i urządzeń
    • Doświadczenia w pracy
      na samodzielnym stanowisku
    Zakres obowiązków:
    • Nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń
      produkcyjnych oraz utrzymanie
      ich w sprawności technicznej
      w celu realizacji produkcji w zgodzie
      z założonymi wskaźnikami efektywności.
    • Monitorowanie poprawności pracy maszyn
      i urządzeń.
    • Utrzymanie uporządkowanego i czystego
      stanowiska pracy zgodnie z obowiązującymi
      systemami.

    „Administratorem danych jest odpowiedni pracodawca należący do Grupy PepsiCo, na rzecz którego prowadzony jest dany proces rekrutacyjny („Spółka”/ Oddział”) lub w stosunku do którego wyrażona została zgoda na przetwarzanie danych w celach wykorzystania ich w dalszych rekrutacjach. Dane osobowe są przetwarzane przez Spółkę/Oddział zgodnie z obowiązującym prawem w celach związanych z rekrutacją pracowników. Więcej szczegółów, w tym informacje wymagane na podstawie art. 13 i 14 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) znajduje się w Polityce prywatności dla kandydatów dostępnej na stronie www.pepsicopoland.com w zakładce „Ochrona Danych Osobowych”. W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z ochroną danych osobowych w procesie rekrutacji prosimy o kontakt ze Spółką/Oddziałem przy użyciu danych kontaktowych określonych w Polityce prywatności dla kandydatów”.