Oferta pracy

Operator maszyn i urządzeń

MARBET Sp. z o.o.O firmie

MARBET Sp. z o.o.

Chochołowska 28

Bielsko-Biała

MARBET Spółka z o.o. to firma produkcyjna z ponad 39-letnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i mebli.  Większość produktów opartych jest na technologii spienionego polistyrenu, który ma wszechstronne zastosowanie. Nowoczesne rozwiązania pozwalają nam na produkcję bezpieczną dla środowiska naturalnego.

Firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Oferta pracy kierowana jest do kobiet i mężczyzn.

  • obsługa linii technologicznych na wydziale produkcyjnym
  • pakowanie wyrobów
  • praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne lub zawodowe
  • doświadczenie na produkcji
  • dokładność
  • precyzyjność

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • pakiet medyczny
  • ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane niniejszym stanowiskiem prosimy o przygotowanie dokumentów aplikacyjnych, tj. CV i przesłanie ich za pomocą przycisku aplikuj w tytule wpisując:

Do aplikacji prosimy dopisać poniższą zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy